Послуги

Розробка веб-сайтів

Сайт-візитка (від 250$)

Об’єм: до 15 сторінок. Термін: 10-15 днів.
Завдання веб-сайту – презентувати компанію, товари та послуги в мережі Інтернет. Створення сайту-візитки дає можливість фірмі представити інформацію про себе, свій вид діяльності, продукцію та ін. Ми пропонуємо створення сайту, в якому будуть гармонійно поєднані функціональність і дизайн, інформативність і зручність за доступною ціною.

Бізнес-сайт (від 700$)

Об’єм: необмежено. Термін: 20-30 днів.
Бізнес-сайт – це чудове рішення для середнього бізнесу. За допомогою бізнес-сайту користувач зможе вивчати продукцію і оперативно реагувати на нові її надходження. Створення бізнес-сайту дозволить створити інтерактивне джерело інформації про компанію, про послуги або товари, каталог продукції, новини компанії, переваги над конкурентами та ін. Це інформаційний та рекламний ресурс, що є дієвим засобом зв’язку з клієнтами та партнерами. Бізнес-сайт створюється для того, щоб тримати всіх відвідувачів і користувачів в курсі подій, знайомлячи з новою продукцією, товарами чи послугами фірми.

Інтернет магазин (від 1000$)

Об’єм: необмежено. Термін: 20-30 днів.
Інтернет-магазин – це спеціалізований веб-ресурс з компонентом каталогу товарів з детальним описом та фотографіями, кошиком покупок та набором сервісів, що дозволяють продавати товари і послуги через Інтернет. Інтернет-магазину допоможе отримати чисельну аудиторію і нових клієнтів, що користуються доступом в Інтернет. Ми створимо інтернет-магазин, який дозволить значно розширити роздрібну та оптову мережу, вивести товари та послуги на новий ринок збуту і знайти нових клієнтів. Розробка Інтернет-Магазину – це збільшення продажів.

Сайт “під ключ” (від 1000$)

Об’єм: необмежено. Термін: 20-30 днів.
Сайт “під ключ” – це розроблений сайт з повним текстовим та ілюстративним наповненням та сучасним дизайном, який ми створимо для Вас від А до Я. Цей варіант сайту ідеально підходить для зайнятих людей, в яких немає часу на підбір матеріалів для сайту. Якщо у Вас немає можливості підготувати всі необхідні тексти, статті, малюнки, фотографії для Вашого майбутнього веб-сайту – ми готові зробити це за Вас. При розробці сайту “під ключ” створюється зручна система керування сайтом (СMS) , що дозволить Вам, не маючи спеціальних навичок програмування, міняти вміст Вашого ресурсу, додаючи та редагуючи текстову або графічну інформацію. Створення сайту “під ключ” – це розробка оригінального дизайну сайту, написання якісного текстового матеріалу (контенту) для сайту, верстка сайту, тестування його системи керування, а також проведення заходів по реєстрації сайту в інтернет-каталогах. Також можлива подальша підтримка сайту та розкрутка сайту в пошукових системах.

Супровід та оптимізація веб-сайтів

Підтримка сайту (обслуговування та супровід) відіграє надзвичайно важливе значення у розвитку та становленні бізнесу компанії. При найменшому згадуванні про підтримку сайту, власники інтернет-сайтів зазвичай говорять: “Ми й самі здатні себе підтримувати”. Але, як показує наш досвід, відмовляючись від професійної підтримки веб-сайту, підприємці прирікають власний інтернет-проект на занепад. Лише при своєчасному оновленні Вашого веб-сайту, його рекламі в Інтернет та розкрутці можна утримувати старих відвідувачів сайту і залучати нових.

Розробка логотипів (від 100$) та банерів (від 60$)

Розробка логотипа ведеться або замовляється фірмою спеціально з метою залучення уваги до неї, до її товарів та послуг. Адже створення логотипа є початком розробки такої важливої візуальної характеристики фірми, як фірмовий стиль.
Банер для сайту – це невелике рекламне оголошення, що є також посиланням на сайт рекламодавця. Основне завдання банера – привести до Вас на сайт потенційного клієнта. Щоб банер працював ефективно, він повинен бути помітним, але ненастирливим, розміщуватися на ресурсах, близьких по тематиці і популярних у цільової аудиторії. Запорукою успішної банерної реклами є професійний дизайн і знання кон’юнктури ринку.

Обслуговування та налаштування комп’ютерної техніки

Встановлення, підключення, підбір драйверів і налаштування: принтерів, сканерів, копірів, оргтехніки, комп’ютерних комплектуючих. Діагностика та усунення несправностей в роботі комп’ютерної техніки на дому, в офісі, на підприємстві. Дрібний ремонт комп’ютерної техніки на робочому місці.
Проводимо комплексну діагностику та абонентське обслуговування комп’ютерної техніки в м.Львові. У послугу входить швидка комп’ютерна допомога, ремонт комп’ютерів, налаштування програмного забезпечення, ремонт ноутбуків і багато іншого за прийнятну вартість.