Ліцензія Creative Commons Attribution Share Alike 4.0

Сайт compiko.lviv.ua – це інформаційний ресурс про вільне програмне забезпечення (ПЗ). Основна ідея такого ПЗ, не лише абсолютно безкоштовне використання програм, але і можливість їх зміни, допрацювання і покращення. Відповідно, матеріали сайту теж будуть поширюватись вільно, щоб користувачі могли їх копіювати, публікувати та використовувати у своїх роботах. Саме тому для більшості статей сайту була вибрана вільна ліцензія Creative Commons Attribution Share Alike 4.0.

Ось основні вимоги цієї ліцензії:

– ви можете копіювати й поширювати матеріал на будь-якому носії та в будь-якому форматі, як за допомогою портативних носіїв, так і в мережі інтернет;
– адаптувати та передавати похідні матеріали, видозмінювати та створювати нові ґрунтуючись на цьому матеріалі;
– автор не має права анулювати ці свободи, якщо ви виконуєте умови ліцензії.

Обов’язкове дотримання наступних умов.

Attribution – ви зобов’язані будь-яким доступним чином зберегти авторство матеріалу. Якщо це можливо, залишити посилання на джерело матеріалу, де користувачі зможуть дізнатися про автора і ліцензію. Також необхідно позначити ліцензію, під якою поширюється матеріал.
ShareAlike – якщо ви змінюєте, доповнюєте матеріал або берете за основу нового твору, його потрібно поширювати під цією ж ліцензією.

Таким чином, якщо ви хочете скопіювати статтю собі на сайт, буде достатньо вказати посилання на оригінал і ліцензію, наприклад:
Джерело: https://compiko.lviv.ua/адреса_статті
Матеріал поширюється під ліцензією CC-BY-SA

Цього достатньо, щоб дотримуватися умов ліцензії. Таким чином, більше користувачів дізнаються про Linux і, можливо, знайдуть те, що їм було необхідно для роботи у своїй системі.

Повний текст ліцензії Creative Commons Attribution ShareAlike 4.0

Ліцензія Creative Commons
Ця стаття поширюється на умовах Creative Commons ShareAlike 4.0 – копіювання матеріалу лише з посиланням на джерело.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (проголосувало: 2, оцінка: 4,50 з 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *